WESPRZYJ FINANSOWANIE APLAB – niech edukacja wzrasta wszędzie, wolna!

  • by

Kierujemy do Was szczere zapytanie o wsparcie finansowe naszej wspólnej misji rozwijania edukacji na rzecz permakultury, agroekologii i suwerenności żywnościowej. 

Od 2019r. nasze treningi ukończyło już ponad 60 liderów społecznościowych z sieci Nyeleni, z ponad 70 różnych organizacji, ze wsparciem wielu z Was. Mamy w planie przebudowę strony oraz stworzenie Think-tanku edukatorów.

Każda wpłata nas wesprze. Środki z waszych darowizn, które możecie przelać tutaj: 59 1600 1462 1863 6029 3000 0001 – Bank PNBParibas (w tytule: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE), przeznaczymy w pełni na naoliwienie wszystkich części machiny (części strukturalnych) Fundacji, po to żeby w delikatności móc wzrastać i realizować, to co ważne.

W twardych realiach rzeczywistości, nie chciałybyśmy koncentrować naszej witalnej energii tylko na siłowej walce o środki na funkcjonowanie administracyjne lub popaść w “grantozę”. Jako zarząd, pozostajemy w nieodpłatnych rolach opieki nad Fundacją i wraz z wieloma pomocnikami, dbamy o to, by była oparta na etyce Troski o Ziemię i Ludzi oraz sprawiedliwą ekonomię. Nasz budżet jest do wglądu. Chętnie od Was usłyszymy jeśli możecie pomóc nam w rozwoju! Piszcie na contact@agropermalab.org.

Dziękujemy Wam z góry za wsparcie i wpłaty – Klaudia Kryńska, Asia Bojczewska i Ola Mielczarek 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *