Zmiany w zarządzie Fundacji Agro-Perma-Lab

  • by

Niedawno, 26 września, Fundacja Agro-Perma-Lab obchodziła pierwsze urodziny, a w połowie 15 października, świętując Dzień Suwerenności Żywnościowej na farmie Pacówka i Broda Taty odbyłyśmy “APLABĘ”, 4-dniowe spotkanie strategiczne i rozwojowe dla zespołu.


Od czerwca 2021r. zmienił się skład zarządu fundacji. Obecnie jest nas trójka dyrektorek. W zarządzie pozostała Joanna Bojczewska, doszły Klaudia Kryńska oraz Aleksandra Mielczarek; w orbicie współpracujemy z Joanną Humką, Pauliną Jeziorek i Wiolą Olejarczyk. Pożegnałyśmy się i dziękujemy za wszechstronną pracę Weronice Koralewskiej.


Weronika jako jedna z fundatorek oraz była wice-prezeska pierwszego Zarządu Fundacji włożyła ogrom pasji, kreatywności i konsekwentności w powstanie struktur formalnych oraz realizację pierwszych projektów. Jej szczególny wkład w etyczne i open-source’owe narzędzia pracy online oraz dokładność w kwestiach prawnych, umożliwiły nam sprostanie funkcjonowaniu fundacji w pierwszym roku (!) podczas lockdown-u. Do tego to Weronika zaprojektowała stronę www Muzeum Supermarketu! Życzymy, aby nasionka, które wysiała, długo służyły nam wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *