WESPRZYJ NAS ORAZ WŁĄCZ SIĘ W NASZE DZIAŁANIA

Dlaczego warto wspierać AgroPermaLab:

W AgroPermaLab prowadzimy warsztaty i szkolenia, realizujemy badania i tworzymy materiały edukacyjne. Przede wszystkim jednak łączymy, sieciujemy, współpracujemy. Wierzymy, że im więcej sojuszników i sojuszniczek suwerenności żywnościowej, tym większe są nasze szanse na zmianę systemu. Chcemy, by tematem żywności żyli nie tylko rolnicy i ekolodzy, ale także przedstawiciele świata polityki, mediów i sztuki. Jeśli też tak czujesz, dołącz do nas – podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem albo wesprzyj nas finansowo. By suwerenność żywnościowa stała się rzeczywistością, a nie jedynie deklaracją.

JAK MOŻESZ POMÓC:

Wspieraj cyklicznie na Patronite

Trudno jest ratować system żywności, pracując od jednego projektu do kolejnego i zastanawiając się nad źródłami finansowania. Twoje systematyczne wsparcie pomoże nam skupić się na tym, co najważniejsze. Dla Ciebie to niewielka kwota, dla nas – wielka pomoc. 

Przekaż 1% podatku

Już niedługo staniemy się Organizacją Pożytku Publicznego. Spokojnie, poinformujemy Cię o tym, przy składaniu kolejnego PIT-u. Twój 1% może mieć duże znaczenie zrealizowania idei suwerenności żywnościowej w 100%.

Przekaż jednorazowy datek

Jeśli trafiło do Ciebie któreś z naszych działań i czujesz, że warto nas wesprzeć w realizacji konkretnego projektu, wesprzyj nas jednorazowo. Suwerenność żywnościowa będzie Ci wdzięczna. 

JAK MOŻESZ SIĘ WŁĄCZYĆ W NASZE DZIAŁANIA:

Włącz się w któryś z trwających projektów

Prowadzimy szkolenia, treningi i warsztaty. Pomagamy tworzyć polityki żywnościowe i wcielać ideę suwerenności żywnościowej w czyn. Zmieniamy miasta w jadalne przestrzenie, wspieramy sprawiedliwą transformację terenów wiejskich. Zobacz nad czym obecnie pracujemy i dołącz do nas. 

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy na contact@agropermalab.org